Ankara Oki Printer Servisi olarak tüm modellere teknik destek ve yedek parça temin işlemleri yapılmaktadır. Servisimize gelen ürünlere ücretsiz arıza tespiti yapılır ve onarım yapılan cihazlara firmamız bünyesinde garanti verilmektedir.

Oki Marka yazıcıların teknik servisimizde tamir ve bakımı işlemleri yapılmaktadır.  Ankara Çankaya ilçesinde bulunan teknik servisimizde tüm Oki printer modelleri içi teknik destek verilmektedir. Ankara Özel Oki yazıcı servisi olarak tüm yedek parçalar stoklarımızda mevcut olup Orjinal ve Faturalıdır. Ankara Oki servisi olarak teknik atölyemizde Lazer Yazıcılar ve Mürekkep Püskürtmeli Renkli yazıcılar konusunda hizmet vermekteyiz. Teknik Personellerimiz bu alanlarda kendilerini geliştirerek en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Ankara ve Tüm ilçelerine lazer yazıcılarda yerinden teknik ücretsiz arıza tespiti hizmetimiz vardır.

Oki marka lazer yazıcı kullanıyorsanız ve arızası mevcutsa firmamız ile iletişime geçerek yerinde arıza tespiti için randevu alabilirsiniz. Gün içerisinde ofisinizi ziyaret eden teknik personelimiz cihazınızda arıza tespiti yaparak sizlere bilgi verebilmektedir.

Oki marka mürekkepli yazıcılar için yerinde servis hizmetimiz bulunmamaktadır. Arızalı cihazınızı servisimize getirerek ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz.

Ankara Oki Yazıcı Servisi

Ankara Oki Yazıcı Servisi

Ankara Oki Yazıcı Servisi olarak garanti süresi dolmuş tüm cihazların tamir bakım hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Oki Markasına ait tüm modellerde teknik destek ve yedek parça temin işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Servisimiz Yazıcılarda Oluşan tüm arızalara müdehale edilmektedir. Tamir ve Bakım yapılan tüm modellere firmamız bünyesinde garanti verilmektedir. Ankara Kızılay’da bulunan ofisimizi ziyaret ederek yada arızalı…

Devamı Read More

Oki Yazıcı Servisi | Garantili Tamir Kızılay

Oki Yazıcı Servisi | Garantili Tamir Kızılay

Ankara Oki servisi, Oki markalı yazıcı, faks ve fotokopi makinelerinizin bakım ve onarımını yapmakta aynı zamanda da ihtiyaç duyulması halinde yedek parça temin etmektedir. Sizde Oki markalı yazıcı, faks ve fotokopi makinelerinizde yaşadığınız sorunlar için güvenilir ve tecrübeli bir teknik servis arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Servisimizde yapılacak olan yazıcı, faks ve fotokopi makinelerinizin arıza tespitleri…

Devamı Read More