Canon G1410 Yazıcı Tamiri Ankara | Anakart Tamir – Eprom Reset Yazılımı – 5B00

Canon G1410 Yazıcı Tamiri hizmetimiz Ankara’da bulunan teknik servisimizde yapılabilmektedir. Konusunda uzman teknik personellerimiz ile canon yazıcı tamiri konusunda hizmet vermekteyiz. Canon G1410 Yazıcılar Mürekkep Tanklı yazıcılardır. Genel olarak basit cihazlar olduğu için son kullanıcılar tarafından ev kullanımları için tercih edilirler.

Canon G1410 Yazıcı modelleri için Anakart tamiri ve eprom yazılımı işlemlerini servisimizde yaptırabilirsiniz. Ankara dışından ürün gönderimi için cihazın anakartını göndermeniz yeterlidir.

Yazıcı Reset Sorunları için Firmamız ile irtibata geçerek uygun fiyat bilgisi alabilirsiniz

Canon Pixma G1410 Yazıcı Tamiri Destek Kodu 5B00 – Emici Ped Dolu Hatası Tamir Onarım Resetleme

Canon G1410 Yazıcı modellerinde oluşan 5B00 hata kodu kullanıcıların yanlış resetle yapması sonucunda oluşan bir hatadır. Bu tür hatalarda Anakart Eprom entegresinde sorun oluşur ve cihaz SERVİS MODU’na giremez. Teknik Servisimizde Anakart tamiri yani EPROM yazılım entegresini değişimi yapılarak bu sorun giderilir. Tamir edilen cihazın tüm testleri yapılarak kullanıcılara teslim edilir. Sizin de cihazınızda 5B00 – Emici Dolu hatası veriyorsa eğer teknik servisimiz ile iletişime geçerek uygun fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Canon Mürekkepli Yazıcılarda Baskı Kafası Açma yada Baskı Kafası Değiştirme İşlemleri

Canon G1410 yazıcıların en büyük sorunu cihaz kapalı kaldığı zaman yada orjinal olmayan mürekkep kullanıldığı zaman baskı kafasındaki kartuş gözeneklerinin tıkaması sorunu birçok kullanıcının karşılaştığı sorunlar arasında gelir. Bu tür durumlarda servisimize başvuru yaparak konu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Baskı kafası kartuş tamir işlemlerini teknik servisimizde yapmaktayız. Kartuş tamiri işlemleri ekonomik olarak yapılamaktadır.

Canon G1410 Mürekkepli Yazıcıların Hata Mesaj Kodları

7 Defa Yanıp-Sönme: 5B00, 5B01
8 Defa Yanıp-Sönme: 5B00, 5B01
10 Defa Yanıp-Sönme: B202, B203, B204, B205

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir